Вибір кікборду - дитячий триколісний самокат.


 

Зручний та простий триколісний самокат з перших самостійних кроків малюка, дозволить розпочати групові та загальнозміцнюючі тренування у формі активної гри.

Починаючи з дворічного віку, кожна дитина стикається з необхідністю в швидкому та безпечному розвитку координації рухів. Адже тримати рівновагу, стояти на одній нозі або робити різкі маневри та розвороти – складно, особливо на початкових етапах фізичного розвитку.

Самокат, як і будь-який інший транспорт, схильний до зносу. Однак від якості матеріалу, конструкції рами та дизайну залежить, як швидко модель буде приходити в непридатний стан.

 

На сьогодні більшість самокатів виготовляють з алюмінію, який є легким та надійним, а деку - з високоякісної первинної пластмаси, створюючи гарну поверхню для зчеплення. Такі моделі ідеально підходять у якості першого транспорту, вони міцні, надійні, ергономічні та легкі. Ціна самоката максимально приваблива, а можливість регулювати ручку дозволяє брати транспорт на виріст, без ризику не вгадати з висотою.

 

 

Моделі для дітей від 1-го до 2-х років

 

 

Перший триколісний самокат – гібрид, який сконструйований спеціально для найменших райдерів. У його конструкцію обов'язково включені захисні борти та батьківська ручка, яка допоможе дитині маневрувати, обирати траєкторію руху та утримувати рівновагу.

 

Самокат в першу чергу повинен бути стійким та повністю безпечним, високоякісні моделі обладнані знімними елементами: сидінням, спинкою, батьківською ручкою, педалями та кошиком. Також існують триколісні самокати - гібриди зі здатністю трансформації. Дані моделі виглядають круто і сучасно, а для батьків це і велосипед, і біговел, і самокат в одному!

 

Моделі для дітей від 2-х до 4-х років

 

Оптимальний вік для юних райдерів на кікборді – від 2-х до 4-х років. Саме в цей час дитина вже повною мірою освоїла ходьбу, відмінно тримає рівновагу і готова на повній швидкості мчати по дворах і парках, тому модельний ряд вражає різноманітністю, якістю та колірним рішенням.

Класичні кікборди складаються з рами, деки, кермової колодки, гальм та коліс. Така конструкція дозволяє вільно кататися міськими дорогами. Три точки опори створюють додаткову стійкість, а відстань між передніми колесами балансуватиме та координуватиме рухи.

Головна особливість кікборду – поворотний механізм, який повертає самокат на ходу за допомогою нахилу керма. Такий метод забезпечує безпеку та комфорт під час руху, а також допомагає малюкам відчувати центр тяжіння.

 

 

                                     Зріст та вага дитини - обираємо модель

 

 

Висота керма - це перша і найважливіша характеристика, яка допоможе дитині комфортно та легко почуватися на дорозі. Сучасні моделі обладнані регульованою висотою керма, тому мінімальна та максимальна висота від підлоги – необхідний показник.

Правильна стійка на самокаті включає кілька пунктів:

• пряма та рівна спина;

• руки зігнуті у ліктях під кутом 90°.

 

У такому положенні Ви зможете зробити необхідне вимірювання. Візьміть сантиметрову стрічку і виміряйте висоту від підлоги до ліктьового згину дитини та додайте ще 6-10 см. Таким чином кермо розташовуватиметься на рівні грудної клітини, а під час їзди - у сонячного сплетіння.

 

Другий важливий показник - ширина та довжина деки. Її розмір впливає на маневровість та набір швидкості. Занадто довгі моделі будуть гальмувати дитину, при цьому марно споживаючи енергію на набір швидкості або об'їзд перешкод. Поштовхова нога постійно вдарятиметься об деку і збиватиме з пантелику райдера під час руху. Оптимальний розмір корисної довжини деки 30-50 см, а ширина становить від 10 до 20 см. Одна нога повинна комфортно поміщатися на платформі, а поштовхова - зручно лягати на задню або передню частину деки.

 

Триколісний самокат - користь та розвиток

 

Триколісний самокат поєднує в собі повноцінний ігровий тренажер, який допомагає малюкам не лише розвиватися, а й соціально адаптуватись у колі активних дітей.

Завдяки ергономічній конструкції сучасний самокат є найбезпечнішим дитячим транспортом. Ергономіка враховує правильне положення корпусу під час їзди, поворотний механізм дозволяє легко і плавно розвертатися, не втрачаючи рівноваги, а колеса поглинають удари нерівної дороги.

Катаючись на триколісному самокаті, дитина в першу чергу бере на себе повноцінне фізичне навантаження, адже в русі у дитини будуть залучені як верхні, так і нижні групи м'язів. Також активне дозвілля запобігає розвиткову багатьох хвороб, покращує імунну систему, стимулює кровотік у судинах, покращує зір та знімає втому.

Сьогодні дитячі кікборди стали трендом серед малюків, а прогулянкові та трюкові самокати для дорослих – стилем життя.